ZAGĘSZCZARKA PŁYTOWA Atlas Copco LG400

Dwukierunkowa zagęszczarka płytowe Atlas

 

FABRYCZNIE NOWA ZAGĘSZCZARKA PŁYTOWA Atlas Copco LG400

Dzięki dużej prędkości i światowej klasy sprawności zagęszczania, nasze dwukierunkowe zagęszczarki płytowe stały się popularną i oszczędna alternatywą, lub uzupełnieniem, do zastosowania walca dla zagęszczania gruntu w ograniczonych przestrzeniach, takich jak wykopy lub parkingi. Najwyższej jakości stalowa płyta zagęszczająca, wskaźnik zagęszczenia i uchwyt zmniejszający drgania dają godną zaufania maszynę, która wykona pracę najlepiej jak się da.

Łatwa obsługa i manewrowanie we wszystkich sytuacjach:

Duża prędkość i wyważona konstrukcja wraz z hydrauliczną dźwignią do jazdy do przodu/wstecz przyczyniają się do łatwego prowadzenia nawet na nierównych powierzchniach i podczas zagęszczania punktowego.

Dobra jakość zapewnia dobre rezultaty

Inwestycja w jakość to inwestycja w trwałość i niezawodność. Najwyżej jakości szwedzka stal w samoczyszczącej się płycie ubijającej, pierwszej klasy komponenty, nowoczesne silniki z obniżonym poziomem zużycia paliwa i emisji spalin oraz trwałe ramy ochronne zabezpieczające silnik czynią z naszych maszyn urządzenia o wysokiej wartości wtórnejLG400
LG400 (CE)   rozruch elektryczny LG400(EPA) rozruch elektryczny
Masa robocza kg 398 436
436
Siła/uderzenie kN 52
Prędkość m/min 25
Szerokość płyty mm 650
Amplituda mm 1,8
Częstotliwość Hz 60
Marka silnika
Honda Lambardini Lombardini
Moc znamionowa kW 7,7 6,2 6,4
Gwarantowany pozom mocy akustycznej LwAdB(A)  
108 108 -
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora LpadB(A) 93,2 94,5 -
Drganie reki/ramienia,
m/s2 2,5 2,1 2,1

POSIADAMY W OFERCIE KAŻDY FABRYCZNIE NOWY MODEL Atlas Copco.
JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI Atlas Copco.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.