ZAGĘSZCZARKA PŁYTOWA Atlas Copco LG700

Dwukierunkowa zagęszczarka płytowe Atlas

 

FABRYCZNIE NOWA ZAGĘSZCZARKA PŁYTOWA Atlas Copco LG700

Dzięki dużej prędkości i światowej klasy sprawności zagęszczania, nasze dwukierunkowe zagęszczarki płytowe stały się popularną i oszczędna alternatywą, lub uzupełnieniem, do zastosowania walca dla zagęszczania gruntu w ograniczonych przestrzeniach, takich jak wykopy lub parkingi. Najwyższej jakości stalowa płyta zagęszczająca, wskaźnik zagęszczenia i uchwyt zmniejszający drgania dają godną zaufania maszynę, która wykona pracę najlepiej jak się da.

Łatwa obsługa i manewrowanie we wszystkich sytuacjach:

Duża prędkość i wyważona konstrukcja wraz z hydrauliczną dźwignią do jazdy do przodu/wstecz przyczyniają się do łatwego prowadzenia nawet na nierównych powierzchniach i podczas zagęszczania punktowego.

Dobra jakość zapewnia dobre rezultaty

Inwestycja w jakość to inwestycja w trwałość i niezawodność. Najwyżej jakości szwedzka stal w samoczyszczącej się płycie ubijającej, pierwszej klasy komponenty, nowoczesne silniki z obniżonym poziomem zużycia paliwa i emisji spalin oraz trwałe ramy ochronne zabezpieczające silnik czynią z naszych maszyn urządzenia o wysokiej wartości wtórnejLH700 rozruch elektryczny
Masa robocza kg 780
Siła/uderzenie kN 95
Prędkość m/min 30
Szerokość płyty mm 660
Amplituda mm 2,5
Częstotliwość Hz 53
Marka silnika
Hatz
Moc znamionowa kW 11,0
Gwarantowany pozom mocy akustycznej LwAdB(A)  
109
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora LpadB(A) 95
Drganie reki/ramienia,
m/s2 3,4

POSIADAMY W OFERCIE KAŻDY FABRYCZNIE NOWY MODEL Atlas Copco.
JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI Atlas Copco.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.