ZAGĘSZCZARKA PŁYTOWA Atlas Copco LH800

Dwukierunkowa zagęszczarka płytowe Atlas

 

FABRYCZNIE NOWA ZAGĘSZCZARKA PŁYTOWA Atlas Copco LH800

Dzięki dużej prędkości i światowej klasy sprawności zagęszczania, nasze dwukierunkowe zagęszczarki płytowe stały się popularną i oszczędna alternatywą, lub uzupełnieniem, do zastosowania walca dla zagęszczania gruntu w ograniczonych przestrzeniach, takich jak wykopy lub parkingi. Najwyższej jakości stalowa płyta zagęszczająca, wskaźnik zagęszczenia i uchwyt zmniejszający drgania dają godną zaufania maszynę, która wykona pracę najlepiej jak się da.

Łatwa obsługa i manewrowanie we wszystkich sytuacjach:

Duża prędkość i wyważona konstrukcja wraz z hydrauliczną dźwignią do jazdy do przodu/wstecz przyczyniają się do łatwego prowadzenia nawet na nierównych powierzchniach i podczas zagęszczania punktowego.

Dobra jakość zapewnia dobre rezultaty

Inwestycja w jakość to inwestycja w trwałość i niezawodność. Najwyżej jakości szwedzka stal w samoczyszczącej się płycie ubijającej, pierwszej klasy komponenty, nowoczesne silniki z obniżonym poziomem zużycia paliwa i emisji spalin oraz trwałe ramy ochronne zabezpieczające silnik czynią z naszych maszyn urządzenia o wysokiej wartości wtórnejLH700 rozruch elektryczny
Masa robocza kg 780
Siła/uderzenie kN 95
Prędkość m/min 30
Szerokość płyty mm 660
Amplituda mm 2,5
Częstotliwość Hz 53
Marka silnika
Hatz
Moc znamionowa kW 11,0
Gwarantowany pozom mocy akustycznej LwAdB(A)  
109

POSIADAMY W OFERCIE KAŻDY FABRYCZNIE NOWY MODEL Atlas Copco.
JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI Atlas Copco.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.