WALEC DWUBĘBNOWY Atlas Copco LP750

Walec dwubębnowy o masie 993 - 1009 kg

FABRYCZNIE NOWY WALEC DWUBĘBNOWY Atlas Copco LP750

Stosowanie dwubębnowych walców Atlas Copco gwarantuje optymalne rezultaty w pracy z cienkimi warstwami gruntów ziarnistych, asfaltem i mokrym piaskiem. Są doskonale przystosowane do wykonywania mniejszych zadań w ograniczonych przestrzeniach, takich jak budowa lub naprawa chodników, wąskie drogi, parkingi lub place zabaw.

Wysoka wydajność, dobra manewrowość

Prosta obsługa i łatwe manewrowanie to kluczowe cechy dla sprzętu redukuje drgania i jest wyposażony w dźwignię przepustnicy pozwalając ą na płynną regulację obrotów i dobrą manewrowość. Zastosowanie hydraulicznej przekładni eliminującej potrzebę stosowania łańcuchów lub kół zębatych pozwala uzyskać kompaktową budowę bez wystających części, z gładkimi bokami wysokim prześwitem nad krawężnikiem. To wszystko sprawia, że manewrowanie w pobliżu przeszkód lub krawędzi jest wyjątkowo prosto i łatwe.

Czas sprawności jest najważniejszy

Nasze całkowicie hydrauliczne walce są wyposażone w regulowany wentylator chłodzący pomagający obniżać nadmierną temperaturę oleju i ograniczać niewygodę nieplanowanych postojów. Może być to szczególnie korzystne w ciepłym klimacie, ale niezależnie od warunków otoczenia, przyczynia się do uzyskania dłuższego czasu pracy, dłuższych okresów między przeglądami oraz dłuższej trwałości urządzenia, co ma ogromny wpływ na wydajność. Ten sam wentylator chłodzący pomaga również utrzymać niską temperaturę akumulatora, co wpływa korzystnie na jego trwałość i żywotność.LP750
LP750 rozruch elektryczny
Masa robocza kg 993
1009
Siła odśrodkowa
kN 25
Prędkość przód/tył
m/min 60/60
Szerokość bębna
mm 750
Amplituda mm 0,5
Częstotliwość Hz 63
Marka silnika
Hatz
Moc znamionowa kW 8,9
Gwarantowany pozom mocy akustycznej LwAdB(A)  
109
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora LpadB(A) 90
Drganie reki/ramienia,
m/s2 4,3

POSIADAMY W OFERCIE KAŻDY FABRYCZNIE NOWY MODEL Atlas Copco.
JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI Atlas Copco.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.