WALEC DWUBĘBNOWY Atlas Copco LP8504

 

FABRYCZNIE NOWY WALEC DWUBĘBNOWY Atlas Copco LP8504

Walec do wykopów LP8504 jest doskonałym towarzyszem podczas pracy w wykopach i przy rurociągach, ale równie doskonale s[radz. Się w zagęszczaniu fundamentów, na parkingach i w podobnych projektach.

Duża moc i świetna trakcja

Kiedy zaczyna robić się ciężko, LP8504 dopiero się rozgrzewa. Jego potężny silnik, kompaktowy korpus i konstrukcja bębnów sprawiają, że praca ze spójnym i ziarnistym gruntem jest łatwa, nawet jeśli miejsce pracy jest mocno ograniczone lub wypełnione przeszkodami.

Sterowanie radiem

Zdalne sterowanie radiowe oferuje nie zawodne manewrowanie i obsługę, a także pozwala operatorowi bezpiecznie pozostać z dala od hałasu, spalin i osuwisk. Komunikacja radiowa oparta o Bluetooth pozwala na indywidualne powiązanie przekaźników z odbiornikami i eliminuje ryzyko krzyżowania się sygnałów  sterowania podznacz jednoczesnej pracy kilku urządzeń na jednym placu budowy. LP8504 można również wyposażyć w sterowanie przewodowe. Standardowa długość przewodu wynosi metr, a opcjonalnie dostępny jest  przewodu cztero metrowy. W standardzie wyposażenia zabezpieczającego znaleźć można automatyczne wyłączniki (przód i tył) zatrzymujące maszynę w przypadku kontaktu z przeszkodą oraz światło ostrzegawcze na górze maszyny.LP8504 630
LP8504 850
Masa robocza kg 1573
1675
Siła odśrodkowa
kN 65
Prędkość przód/tył
m/min 20,5/20,3
Szerokość bębna
mm 630
850
Amplituda mm 1,1
Częstotliwość Hz 32
Marka silnika
Hatz
Moc znamionowa kW 12,5
Gwarantowany pozom mocy akustycznej LwAdB(A)  
106

POSIADAMY W OFERCIE KAŻDY FABRYCZNIE NOWY MODEL Atlas Copco.
JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI Atlas Copco.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.