XRVS 336

Największa wydajność w najtrudniejszych warunkach

Atlas Copco jest światowym liderem w produkcji przewoźnych sprężarek powietrza. Dzięki połączeniu wydajności, niezawodności, ekonomiki i wygody stworzyliśmy nowoczesną serię sprężarek mających zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Prace wiertnicze to działalność wymagająca silnej koncentracji, gdzie liczy się każda sekunda i nie ma miejsca na błędy ani awarie. Sprężarki wytwarzające ciśnienie 25 bar firmy Atlas Copco jako najtrwalsze i najsolidniejsze maszyny w swojej klasie cieszą się olbrzymią popularnością na rynku. Maszyny te są elastyczne i wielofunkcyjne: zakres ich zastosowań sięga od obrotowego wiercenia strzałowego przez wiercenie głębokich otworów po czyszczenie rurociągów o dużej średnicy. Dostosowane do pracy w trudnych warunkach i ekstremalnych temperaturach stanowią oczywisty wybór dla wierceń głębokich oraz przemysłu naftowego i gazowego.

Sprężarki Atlas Copco dostarczają sprężone powietrze o wysokim ciśnieniu w najbardziej efektywny sposób: dzięki właściwej wydajności, właściwej prędkości obrotowej i oszczędnemu zużyciu paliwa. To dotychczas najbardziej ekonomiczne sprężarki dostępne na rynku. Nie tylko dzięki systemowi FuelXpert optymalizującemu zużycie paliwa, ale również dzięki nowoczesnej technologii Oiltronix wydłużającej okres eksploatacji elementów maszyny. Bezpieczeństwo - to priorytet dla wszystkich maszyn i narzędzi Atlas Copco. Bezpieczeństwo w trakcie użytkowania dzięki obniżonej wartości poziomu emisji hałasu, zaworom spustowym powietrza i wyłącznikom awaryjnym, bezpieczeństwo w czasie transportu: podczas holowania podnoszenia i ładowania, bezpieczeństwo w zakresie ochrony środowiska naturalnego na skutek coraz niższego zużycia paliwa i coraz dłuższego okresu użytkowania maszyn. Podstawowymi cechami wszystkich sprężarek Atlas Copco są niezawodność, łatwa obsługa techniczna i możliwość wieloletniego bezproblemowego użytkowania.

 

TYP XRVS 336
Normalne efektywne ciśnienie robocze bar 25
Wydajność l/s 328
m3/min 19.7
Pojemność układu smarowania w sprężarce l 75
Pojemność zbiornika paliwa l 538
Zawór powietrza wylotowego
1x2''
SILNIK
Producent
Caterpillar
Typ
C9 Acert T3
Moc przy znamionowej prędkości obrotowej kW 224
Prędkość obrotowa silnika (nominalna) obr./min 1800
Prędkość obrotowa silnika (w stanie odciążenia) obr./min 1300


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.