XAS 27

Twój zaawansowany technicznie przyjaciel na budowie

Model XAS 27 to doskonała i ekonomiczna sprężarka. Jest niewielka, poręczna i wystarczająco mocna. Ponadto oferuje te same korzyści i gwarancje, co wszystkie inne sprężarki firmy Atlas Copco, które nazywamy zrównoważoną wydajnością. Dołącz do rodziny Atlas Copco i odkryj 60 innych modeli przeznaczonych do takich sektorów i zastosowań, jak przemysł, usługi wynajmu, budownictwo, wiercenia czy wydobycie ropy naftowej i gazu. W ofercie firmy Atlas Copco znajdziesz doskonałe rozwiązania, które spełnią Twoje specyficzne wymagania bez względu na porę, miejsce i zadanie do wykonania.

Najważniejszą cechą modelu XAS 27 są niewielkie wymiary. Sprężarka ma kompaktowe gabaryty i jest bardzo poręczna. Waży nieco ponad 200 kg, a podwozie umożliwia jej przewożenie bez konieczności używania ciężkiego sprzętu do podnoszenia. Sprężarką można łatwo manewrować, dzięki czemu można ją bez problemu
ustawić w najdogodniejszym miejscu podczas pracy. Sprężarka XAS 27 jest tak mała, że zmieści się w windzie i przejdzie przez drzwi w obiektach komercyjnych. Z myślą o użytkownikach potrzebujących jeszcze prostszej, bardziej poręcznej i kompaktowej sprężarki dostępna jest także wersja na wózku.

DANE TECHNICZNE

XAS 27
PARAMETRY
Normalne efektywne ciśnienie - bar 7
Wydajność - l/s 27
Maks. efektywne ciśnienie, odciążenie - bar 8
Minimalna temp. otoczenia na poziomie morza - stopnie C 40
Minimalna temp. rozruchu - stopnie C - 10
Poziom mocy akustycznej / ciśnienia akustycznego 97 / 70
SILNIK
Marka Honda
Typ GX630
Chłodzenie Chłodzony powietrzem
Liczba cylindrów 2
Moc wyjściowa kW (KM) @ 3000 obr./min 14.1
Paliwo Benzyna


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.