XAS 57

Zaprojektowana z myślą o pełnej satysfakcji klienta

Napędzane silnikami wysokoprężnymi marki Honda, Kubota lub Deutz sprężarki przewoźne serii 7 Atlas Copco są kompaktowe, wydajne, ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Stanowią niezawodne źródło sprężonego powietrza do zasilania narzędzi pneumatycznych i prac wymagających znacznego wydatku sprężarki, jak piaskowanie. W niektórych modelach opcjonalny wbudowany generator 6,5 lub 12 kVA zapewnia dodatkowe zasilanie do spawania, oświetlania, ogrzewania oraz dla urządzeń i narzędzi elektrycznych w miejscu pracy. Wszystkie urządzenia serii 7 są zgodne z obowiązującymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa, emisji spalin i hałasu.

KORZYŚCI DLA KLIENTA

Łatwość obsługi - Wszystkie elementy sterujące znajdują się na jednym panelu zapewniającym szybki dostęp i łatwą obsługę.

Trwałe komponenty - Elementy korpusu są wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo stanowiącą doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Obudowa może zostać również wyposażona w osłonę polietylenową HardHat? odporną na uderzenia.

Wysoka wydajność - Połączenie wydajnego silnika marki Honda, Kubota lub Deutz i sprężarki Atlas Copco o wysokich parametrach gwarantuje ponadprzeciętną wydajność i wysoką żywotność.

Niskie koszty użytkowania, duży zapas paliwa - Wszystkie modele są wyposażone w bezstopniowy, całkowicie automatyczny regulator, który nieustannie zmienia prędkość obrotową silnika w zależności od zapotrzebowania na powietrze, co ogranicza zużycie paliwa. Zbiornik paliwa o dużej pojemności pozwala urządzeniu serii 7 pracować przez całą zmianę bez konieczności uzupełniania paliwa.

Łatwe serwisowanie - Panele boczne, przednią i tylną przegrodę można zdjąć w kilka sekund. Siłowniki będą utrzymywały pokrywę w położeniu otwartym. W rezultacie można szybko przeprowadzić czynności serwisowe, co przyspiesza konserwację i ogranicza czas przestoju.

Niskie koszty utrzymania - Solidna, odporna na uderzenia osłona obudowy HardHat? nie ulega uszkodzeniom i korozji, co eliminuje konieczność czasochłonnych napraw i lakierowania.

DANE TECHNICZNE
TYP XAS 57 Dd 
Normalne efektywne ciśnienie robocze bar 7
Wydajność - Zgodnie z ISO 1217 wyd. 3 1996 załącznik D l/s 50
m3/min 3.0
Maksymalny poziom mocy akustycznej zgodnie z 2000/14/EC dB(A) 98
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego w odległości 7 m dB(A) 70
Ilość oleju l 8
SILNIK Deutz
Typ D2011L02
Ilośc cylindrów 2
Prędkość obrotowa silnika (przy pełnym obciążeniu) obr./min 2750
Moc przy znamionowej prędkości obrotowej kW 23.3
Pojemność zbiornika paliwa l 40


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.