XAHS 186

Mistrz wagi ciężkiej

Sprężarki XA(S) 146 - 186 zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w najtrudniejszych warunkach roboczych takich jak: piaskowanie podczas czynności renowacyjnych i praca w kamieniołomach. Mogą być wykorzystywane przy układaniu światłowodów lub stanowić źródło zasilania narzędzi pneumatycznych m.in. wiertarek i młotów do obróbki kamienia. Przystosowane są do pracy na dużych wysokościach ponad poziomem morza oraz przy bardzo wysokich i bardzo niskich temperaturach otoczenia. Dzięki czterem wariantom ciśnienia potrafią spełnić wymagania specyficzne dla każdego niemal zastosowania.

Sprężarki XA(T,H,S,V) 146 - 86 zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w najtrudniejszych warunkach roboczych i zyskały sobie doskonałą opinię dzięki niezawodności oraz wysokiej skuteczności pracy. Odporna na wpływ czynników zewnętrznych konstrukcja gwarantuje długi okres eksploatacji i dużą niezawodność działania nawet wtedy,gdy maszyny są wykorzystywane do piaskowania podczas prac renowacyjnych lub jako źródło zasilania dla ręcznych wiertarek pneumatycznych w kamieniołomach. Niezwykle wydajny śrubowy element sprężający w połączeniu z silnikiem wysokoprężnym spełniającym wymagania COM 2 (C2) lub najnowsze: COM 3 (C3) zapewniają niski koszt eksploatacji maszyny i wysoką jej wartość w przypadku dalszej odsprzedaży. Ze względu na bardzo szerokie i różnorodne zastosowanie sprężonego powietrza sprężarki przystosowane są do współpracy z wieloma elementami wyposażenia dodatkowego,co zapewnia spełnienie niemal każdych,specyficznych dla danego zastosowania, wymagań.Zastosowany w pracach projektowych i konstrukcyjnych System Zarządzania Jakością i Środowiskiem Atlas Copco spełnia całkowicie wymagania norm ISO 9001 i ISO 14001. Nasze produkty i usługi opracowane przy współdziałaniu naszych partnerów i klientów,wykorzystujące innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do podnoszenia wydajności Państwa działań.


TYP  XAHS 186 C3
Normalne efektywne ciśnienie robocze bar 12
Wydajność l/s 175
m3/min 10.5
Maksymalny poziom mocy akustycznej (LWA) dB 99
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego w odległości 7 m dB 71
Pojemność oleju l 24
Maksymalna temperatura otoczenia C 45
SILNIK 
Producent Deutz
Typ TCD 2013
Ilość cylindrów 4
Moc przy znamionowej prędkości obrotowej kW 104
Prędkość obrotowa silnika (nominalna) obr./min 2100
Prędkość obrotowa silnika (w stanie odciążenia) obr./min 1700
Pojemność układu smarowania l 10.5
Pojemność układu chłodzenia l 19
Pojemność zbiornika paliwa l 175


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.