MINIŁADOWARKA NOVOTNY B-761


MINIŁADOWARKA  NOVOTNY B-761

FABRYCZNIE NOWA MASZYNA
PEŁNA SPECYFIKACJA

ZASTOSOWANIE:
Ślizgowo kierowane ładowarki kompaktowe Novotny są przeznaczone do prac w najróżniejszych obszarach budownictwa i rolnictwa. Z powodu swoich dużych możliwości manewrowania ładowarki te stosowane są przy roboczo skomplikowanych wykończeniach terenu, przygotowaniach terenu pod budowy, załadunku i przemieszczaniu materiału, wykonywanie wykopów, podnoszenie ciężarów np. palet atd.

Za pomocą prostego systemu szybkomocującego można w prosty sposób i szybko podłączać i zwalniać różne urządzenia dodatkowe, które znacznie poszerzają możliwości robocze wykorzystania tych ładowarek. Przy użyciu szerokiego asortymentu urządzeń dodatkowych staje się ta maszyna rzeczywiście wszechstronną. Można jej użyć do wykopów, odkrywania gleby, wyrównywania terenu, szlifowania asfaltu i betonu, podnoszenia palet, bali słomy, siana, oszczędza ciężką pracę ręczną przy manipulacji w stodołach i w stajniach (wygarnianie,)

Wyjątkową zaletą wszystkich typów ładowarek  jest ich sterowanie. Wszystkie ruchy ładowarki włącznie manipulacji z wysięgnikiem i łopatami (ewentualnie z innymi urządzeniami dodatkowymi) zapewniane są za pomocą sterowników krzyżowych z ergonomicznymi rękojeściami. Sterowanie jest bardzo proste, nie wymaga żadnej dużej siły, przy czym właściwie eliminuje zmęczenie obsługi z tej czynności.

Maszyna posiada certyfikat CE.


KUPUJESZ U AUTORYZOWANEGO PRZEDSTAWICIELA
MODEL: NOVOTNY B-861

DOSTĘPNOŚĆ OD 3-14 DNI
CENA NETTO: prosimy o kontakt


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.