Pchana listwa wyrównująca BFE firmy Tremix

Listwa wibracyjna Tremix

 

Pchana listwa wyrównująca BFE firmy Tremix

  • Zmienne wibracje
  • Efekt wibracji na głębokości
  • Regulowany kąt pracy
  • Szerokość robocza 2,0 m
  • Jednofazowy silnik 230 V

Wibrujące listwy wyrównujące firmy Tremix służą do wyrównywania świeżo wylanego betonu. Są łatwe i wygodne w obsłudze. Zapewniają równe i gładkie powierzchnie, które zazwyczaj nie wymagają dalszych poprawek.

Pchane listwy są lekkie i z łatwością mogą być obsługiwane przez jedną osobę. Listwa nie posiada żadnych nacięć i dlatego nie zanurza się w betonie.

Częstotliwość jest zmienna dzięki bezstopniowej regulacji prędkości. Przez obrócenie rurki uchwytu można zwiększyć lub zmniejszyć kąt roboczy, aby uzyskać najlepszą powierzchnię oraz wygodą pozycję roboczą.

Wibrująca pchana listwa wyrównująca firmy Tremix dostępna jest w dwóch wersjach: z 230 V, 1-fazowym silnikiem elektrycznym lub silnikiem spalinowym.

Elektryczna wersja BFE: Uchwyt można prze-dłużyć do łącznej długości około 3,6 m. Silnik wyposażony jest w elektronicznie sterowany regulator prędkości. Główny przełącznik i regulator prędkości na uchwycie są łatwe w obsłudze. Wytrzymały i niezawodny silnik umieszczony jest w bezpiecznej metalowej obudowie.

Betonowe płyty grubsze niż 100 mm powinny zostać zagęszczone za pomocą buławy wibracyjnej firmy Tremix przed wyrównywaniem, aby zapewnić dokładne wibracje.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.