Pchana listwa wyrównująca BFP firmy Tremix

Listwa wibracyjna Tremix

 

Pchana listwa wyrównująca BFP firmy Tremix

  • Zmienne wibracje
  • Efekt wibracji na głębokości
  • Regulowany kąt pracy
  • Szerokość robocza 2,0 m
  • Silnik spalinowy

Wibrujące listwy wyrównujące firmy Tremix służą do wyrównywania świeżo wylanego betonu. Są łatwe i wygodne w obsłudze. Zapewniają równe i gładkie powierzchnie, które zazwyczaj nie wymagają dalszych poprawek.

Pchane listwy są lekkie i z łatwością mogą być obsługiwane przez jedną osobę. Listwa nie posiada żadnych nacięć i dlatego nie zanurza się w betonie.

Częstotliwość jest zmienna dzięki bezstopniowej regulacji prędkości. Przez obrócenie rurki uchwytu można zwiększyć lub zmniejszyć kąt roboczy, aby uzyskać najlepszą powierzchnię oraz wygodą pozycję roboczą.

Wibrująca pchana listwa wyrównująca firmy Tremix dostępna jest w dwóch wersjach: z 230 V, 1-fazowym silnikiem elektrycznym lub silnikiem spalinowym.

Spalinowa wersja BFP: Uchwyt składa się z dwóch części. Każda długości 1,8 m, 3,6 m łącznie. Manetka przepustnicy znajduje się na rurce uchwytu i jest łatwo dostępna dla operatora. 4-suwowy silnik firmy Honda wyposażony w rozrusznik i gaźnik membranowy. Niezawodny silnik jest łatwy do uruchomienia i pracuje płynnie w całym zakresie obrotów.

Betonowe płyty grubsze niż 100 mm powinny zostać zagęszczone za pomocą buławy wibracyjnej firmy Tremix przed wyrównywaniem, aby zapewnić dokładne wibracje.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.