Pchana listwa wyrównująca Easy Strike firmy Tremix

Listwa wibracyjna Tremix

 

Pchana listwa wyrównująca Easy Strike firmy Tremix

  • Dedykowane narzędzie do wyrównywania powierzchni
  • Bezstopniowa regulacja siły odśrodkowej/częstotliwości
  • Szeroki wybór długości listew
  • Silnik benzynowy

Pchana listwa wyrównująca Easy Strike firmy Tremix idealnie nadaje się do wyrównywania świeżo wylanego betonu. Dzięki bezstopniowej regulacji siły odśrodkowej i częstotliwości model Easy Strike jest odpowiedni do pracy z różnymi mieszankami betonu.

Niezawodny 4-suwowy spalinowy silnik firmy Honda o niskim poziomie hałasu i emisji spalin. Silnik jest łatwy do uruchomienia i posiada niskie zużycie paliwa. Nie jest konieczne mieszanie oleju.

Wspornik obciążenia mimośrodowego, płyta i uchwyty wykonano z odlewanego aluminium w celu zmniejszenia ciężaru i zachowaniu mocy.

Uchwyty i inne elementy stalowe są chromowane w celu ochrony powierzchni przed korozją. Wydajne tłumiki wibracji chronią silnik. Podwójne tłu-mienie wibracji pomiędzy mimośrodem i uchwytami zmniejsza wibracje uchwytów. Możliwe jest dostosowanie wysokości uchwytów sterowania dla wygody operatora. Można je również złożyć w celu transportu.

Osłona nad silnikiem służy jako amortyzator oraz uchwyt do podnoszenia


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.