Tremix SME/SMP

Modułowe listwy wibracyjne Tremix

 

Tremix SME/SMP

  • Stanowiska odlewania do 6 m szerokości
  • Wysokość profili listwy wynosi 100 mm
  • Wibracje powierzchniowe i wyrównywanie bez wibracji
  • Wersja elektryczna/spalinowa

Wibratory powierzchniowe SME (elektryczne) i SMP (spalinowe) firmy Tremix do stanowisk odlewania aż do 6 m szerokości stosowane są do większości rodzajów podłóg. Efekt wibracji na głębokości 100-150 mm zależnie od konsystencji betonu i długości listwy. Grubsze płyty betonowe powinny zostać zagęszczone za pomocą buławy wibracyjnej firmy Tremix przed wyrównywaniem, aby zapewnić dokładne wibracje.

Wibratory powierzchniowe SME i SMP firmy Tremix składają się z dwóch głównych elementów: Listwy podwójnej Tremix S 100 i napędu wibracji Tremix ME 100 dla napędów elektrycznych lub napędu wibracji Tremix MP dla napędów spali-nowych.

Regulowane urządzenie napinające zapobiega wyginaniu profili spowodowanym ciężarem napędu wibracji. Przełącznik z mechanizmem odwracania zamontowano na oddzielnym zacisku przymocowanym do jednego końca listwy. Napęd wibracji montowany jest na profilach i może być przeniesiony na listwę innej długości.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.