Tremix SMEH/SMPH

Modułowe listwy wibracyjne Tremix

 

Tremix SMEH/SMPH

  • Profile z lekkich stopów
  • Do stanowisk odlewania od 6 m do 12 m szerokości
  • Wysokość profili listwy wynosi 150mm
  • Wibracje powierzchniowe i wyrównywanie bez wibracji
  • Wersja elektryczna/spalinowy

Wibrator powierzchniowy SMEH/SMPH firmy Tremix stosowany jest na stanowiskach odlewania od 6 do 12 m. Efekt wibracji na głębokości od 100 do 150 mm zależnie od konsystencji betonu i długości listwy. Grubsze płyty betonowe powinny zostać zagęszczone za pomocą buławy wibracyjnej firmy Tremix przed wyrównywaniem.

Listwa składa się z dwóch głównych elementów: Listwy podwójnej Tremix S 150 i elektrycznego napędu wibracji Tremix ME 150 lub napędu wibracji Tremix MP dla napędu spalinowego.

Listwa S 150 składa się z dwóch profili firmy Tremix o wysokości 150 mm wykonanych z lekkich stopów. Listwa długości 8,0 m może również zostać dostarczona w częściach w celu ułatwienia transportu. Listwa jest wzmocniona poprzecznymi prętami. Listwy o długościach powyżej 8 m są dostarczane w dwóch częściach. Przełącznik z mechanizmem odwracania zamontowano na oddzielnym zacisku przymocowanym do jednego końca listwy.

Firma Tremix oferuje różne akcesoria takie jak odsadnie Tremix stosowane, gdy wibrator powierzchniowy pracuje na podwyższonych prowadnicach oraz płozy do stosowania bezpośrednio na prętach zbrojeniowych. Płozy można dostosować do kilku wysokości.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.