Tremix Vibroflex

Modułowe listwy wibracyjne Tremix

 

Tremix Vibroflex

  • Wszechstronna listwa wyrównująca do stanowisk odlewania aż do około 7 m szerokości
  • Montaż w częściach do 100 mm modułów.
  • Możliwe ustawianie kątów pomiędzy częściami

Listwa TREMIX Vibroflex jest wydajnym wibratorem powierzchniowym w celu wibracji i wyrównywania betonu w stanowiskach odlewania o szerokości do 7 m. Ponieważ listwa została zaprojektowana jako system modularny można dostosować jej długość do różnych szerokości odlewania. Maszyna jest transportowana w częściach do złożenia na miejscu.

Listwa składa się z części 2 m, części 1 m, części końcowych i napędu wibracji z wyposażeniem elektrycznym.

Standardowe części końcowe mierzą 0,1 m długości i wyposażone są w wygodne uchwyty do podnoszenia w celu transportowania listwy.

Dostępne są końcowe części przedłużające 0,2m,

0,3m i 0,4m w kategorii akcesoriów umożliwiając regulację łącznej długości w odstępach co

100 mm

Za pomocą dwóch wyciągarek ręcznych na jednej części końcowej listwa Vibroflex może być ciągnięta do przodu przez jedną osobę. Jeden z drutów przeciągnięty jest wzdłuż listwy za pomocą dwóch kół prowadzących na drugi koniec listwy i dalej do stabilnego punktu.

Operator może łatwo obsługiwać obie korby i utrzymywać listwę w jednakowym wolnym ruchu przystosowanym do prędkości wylewania betonu. Dzięki mniejszej ilości zatrzymań uzysku-je się lepszą jakość powierzchni. Zestaw można zastosować z dowolnej strony.

Zestaw obejmuje ramę, 2 wyciągarki, koła prowadzące, wsporniki i śruby.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.