Jednorazowe prowadnice listew Combiform

 

Jednorazowe prowadnice listew Combiform


  • Jednorazowe prowadnice listew i ograniczniki
  • Genialna prostota
  • Łatwe i elastyczne
  • Lepsze połączenia - trwalsza podłoga
  • Funkcjonalna konstrukcja
  • Ergonomia pracy

Combiform to prosty system posiadający wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych metod tworzenia posadzek betonowych. System Combiform zapewnia równe posadzki redukując nakład dodatkowych prac przy jednoczesnych niskich kosztach. System Combiform jest łatwy do wyregulowania do odpowiedniego poziomu za pomocą śrub regulacyjnych. Na ziemi i miękkich podłożach instalowana jest płyta pod śrubami. Combiform można również umieszczać na betonowych słupach.

Beton wydajnie przedostaje się przez prowadnice Combiform, gdyż posiadają one szereg otworów o średnicy 25 mm. Można stosować wszystkie rozmiary prętów zbrojeniowych. Prowadnice Combiform są łatwe do cięcia na różne długości za pomocą frezarki kątowej. Mały ciężar prowadnicy listwy, zalety plastikowego paska i system śrub zmniejszają ryzyko nadwyrężenia, przewrócenia się i innych obrażeń.

Prowadnica listwy Combiform wykonana jest z metalu z plastikowym paskiem na górze. Plastikowy pasek umożliwia płynne przesuwanie wibratora powierzchniowego zapewniając szybsze i bardziej dokładne wyrównywanie posadzek. Uzyskuje się wąskie i dokładne połączenie.

Prowadnice Combiform są łatwe w użyciu. Ciężar C105 wynosi około 1,2 kg na metr. Koszty transportu są zmniejszone do minimum dzięki nakładaniu się prowadnic Combiform pozwalając tym samym zaoszczędzić miejsce. Plastikowy pasek można zdjąć w celu większej elastyczności. Można pozostawić go w betonie lub wymienić na inny materiał łączeniowy.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.