Buława mechaniczna Tremix MPZ

Wibratory betonu Tremix

 

Buława mechaniczna Tremix  MPZ

  • Średnice buław: 25, 35, 45 i 55 mm 
  • silnik spalinowy Honda (DRP)
  • silnik spalinowy Lombardini (DRD)

Seria buław mechanicznych Tremix MPZ to niedrogie i niezawodne buławy dla średniej wielkości placów budowy. Części wykonano ze stali o wysokiej jakości. Te buławy zapewniają duże przyśpieszenie w średnim lub gęstym betonie. Wąż o długości 5 m jest wystarczający w większości zastosowań. Odpowiednie zespoły napędu to Tremix DRP lub DRD.

Zespoły napędu Tremix DRP lub DRD to nie-zawodne zespoły napędu o dużej mocy. Zużycie paliwa i koszty eksploatacji są niskie. Spalinowy zespół napędu DRP jest wyposażony w czujnik ostrzegawczy poziomu oleju, który zatrzymuje silnik przy zbyt niskim poziomie oleju. Dzięki zastosowaniu silnika na olej napędowy napęd DRD jest doskonałym wyborem pod względem paliwa dla wszystkich innych maszyn zwykle używanych na placach budowy i napędzanych silnikami na olej napędowy


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.