Electrovib

Wibratory betonu Tremix

 

Buławy Electrovib firmy Tremix

  • Średnice buław: 40, 48, 56 i 65 mm
  • Wbudowana przetwornica
  • 1-fazowe, 230 V

Buława wibracyjna Electrovib firmy Tremix jest wyposażona we wbudowaną przetwornicę w puszce przełącznika, przekształcającą częstotliwość z 50 Hz na 200 Hz oraz napięcie z jednofazowego 230 V na 3-fazowe 210 V, wymagane do pracy 3-fazowego silnika buławy.

Ponieważ bu-ława wibracyjna jest podłączana do 1-fazowego gniazdka ściennego, można ją wszędzie używać. Jednocześnie można korzystać z zalet mocnego silnika 3-fazowego.

Łatwy dostęp do wygodnych pokręteł uruchomiania/zatrzymania na przedniej części puszki przełącznika. Przetwornica, znajdująca się w puszce przełącznika, ma wbudowane funkcje ułatwiające ochronę urządzenia i operatora przed zagrożeniami podczas pracy. Mocna i przyjazna dla użytkownika puszka przełącznika wykonana z aluminium odpornego na uderzenia jest wytrzymała na trudne warunki panujące na placu budowy.

Specjalny model Electrovib-C jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika uchwyt redukujący przekazywanie wibracji..


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.