EX

Wibratory betonu Tremix

 

Buławy Tremix EX

  • Duża siła odśrodkowa
  • Średnice buław: 40, 48, 56 i 65 mm
  • Olejowe chłodzenie głowicy wibracyjnej

Buławy wibracyjne z silnikami w głowicy Tremix EX są niezawodne i łatwe w obsłudze. Wyjątkowy silnik elektryczny z bardzo silnymi obciążnikami mimośrodowymi generuje duże siły odśrodkowe i amplitudy. Takie duże wartości pozwalają na uzyskanie dobrych wyników zagęszczania betonu.

Ponieważ buławy wibracyjne EX mają niewiele elementów składowych, można je łatwo naprawiać we własnych warunkach. Istnieje możliwość dostarczenia specjalnych długości węża do 12 m. Buława i pokrywa są wykonane ze specjalnej stali wzmacnianej indukcyjnie. Głowice wibracyjne są wyposażone w nadwymiarowe, smarowane olejem łożyska zwiększające trwałość w porównaniu do smarowanych smarem.

Ochrona przed prze-grzaniem na wszystkich fazach chroni uzwojenie silnika elektrycznego przed uszkodzeniem w wyniku przegrzania. Ponadto klasa izolacji uzwojenia jest wysoka. Przewody wejściowe są uszczelnione chroniąc buławę przed przedostaniem się wody. Przewód jest elastyczny, wieloprzewodowy, odporny na niskie temperatury i trwały.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.