Maxivib

Wibratory betonu Tremix

 

System buławy Tremix Maxivib

  • Łatwe użycie
  • Średnice buław: 25, 38, 48 i 58 mm
  • Mocny zespół napędu
  • 1-fazowe, 230 V

Tremix Maxivib jest poręczną buławą wibracyjną, szczególnie przydatną do kolumn, fundamentów i wszelkiego rodzaju prac uzupełniających, gdzie niezbędne jest wibrowanie cienkich warstw lekko zbrojonego betonu oraz wielu innych drobnych i średnich prac z betonem.

Maxivib ma elektryczny zespół napędu, elastyczny wał i głowicę wibracyjną z obracającym się obciążnikiem mimośrodowym. Odporny zespół napędu ma izolację i jest zasilany jednofazowym silnikiem podłączanym do ściennego gniazdka o napięciu 230 V lub 110 V.

Elastyczny napęd obejmuje mocną gumową obudowę z obracającym się elastycznym wewnętrznym rdzeniem. Wewnętrzny rdzeń jest smarowany specjalnym smarem odpornym na wysokie temperatury. Wał mimośrodu buławy ma dwa nadwymiarowe smarowane smarem łożyska kulkowe. Pokrywa głowicy jest wymienna.

Dzięki szybkozłączu wymiana elastycznego wału

jest prosta i nie wymaga użycia narzędzi. Konstrukcja Tremix Maxivib ułatwia serwisowanie.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.