System buławy Tremix Minivib

Wibratory betonu Tremix

 

System buławy Tremix Minivib

  • Niewielki ciężar, wygoda użycia
  • Średnice buław: 26, 36 i 45 mm
  • 1-fazowe, 230 V
  • 600W @ 12000 obr./min

Model Tremix Minivib jest najlżejszą buławą wibracyjną w serii Tremix. Jest szczególnie przydatny do kolumn, fundamentów i wszelkiego rodzaju prac uzupełniających, gdzie niezbędne jest wibrowanie cienkich warstw lekko zbrojonego betonu. Model Tremix Minivib jest bardzo prosty w obsłudze. Konstrukcja buławy umożliwia operatorowi pracę w poziomie lub w pionie. Buława jest zasilana jednofazowym silnikiem podłączanym do ściennego gniazdka o napięciu 230 V.

Połączenie dużej częstotliwości i siły odśrodkowej zapewnia szybkie i wydajne wibracje betonu. Wymiana elastycznego wału jest szybka dzięki zastosowaniu szybkozłącza. Prosta konstrukcja ułatwia serwisowanie. Łożyska z ciągłym smarowaniem. Dzięki ograniczeniu hałasu i wibracji przekazywanych na uchwyt jest to maszyna bardzo przyjazna dla użytkownika.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.