GS 401

Zacieraczka do betonu Tremix

 

Tremix GS401

  • Szlifowanie wypełnienia
  • Mechaniczne wygładzanie swobodne i za pomocą kielni
  • Polerowanie marmuru
  • Szereg akcesoriów
  • Tarcza pływająca

Uniwersalna maszyna GS401 firmy Tremix jest wysokowydajną, lekką maszyną przeznaczoną do pracy w ograniczonych miejscach. Maszyna pracuje równie dobrze na nierówno jak i gładko wypełnionych powierzchniach.

Model GS401 jest łatwy w obsłudze, wytrzymały i niezawodny. Elementy sterowania umieszczono na uchwycie. Maszynę wyposażono w urządzenie bezpieczeństwa typu uchwyt czuwaka posiadające lekki, sprężynowy uchwyt obrotowy. Przy uruchomieniu uchwyt należy obrócić do przodu, aby przełącznik bezpieczeństwa został włączony i uruchomił stycznik maszyny. Uchwyt jest składany i można go zablokować w wygodnej pozycji roboczej.

Koła trans-portowe i składany uchwyt ułatwiają transportowanie. W celu usuwania rozlanego betonu z podłóg oraz do szlifowania wypełnienia stosowana jest tarcza szlifierska z kamieniami. Tarcza szlifierska pokryta gumą i papierem ściernym stosowana jest do dokładnego szlifowania.

Narzędzia robocze są łatwe do wymiany.
Potrzebny jest tylko klucz sześciokątny. W przypadku wykańczania mniejszych powierzchni podczas prac naprawczych oraz w branży prefabrykatów dostępne są akcesoria takie jak tarcze pływające i ostrza do wy-gładzania. Innymi słowy uniwersalna maszyna GS401 firmy Tremix jest bardzo wszechstronnym narzędziem.


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.